fbpx
Strona głównaRelacje inwestorskie

Relacje Inwestorskie

Zakładka Relacje Inwestorskie została stworzona z myślą o akcjonariuszach, inwestorach oraz analitykach rynku kapitałowego, a także wszystkich zainteresowanych sytuacją finansową spółki Techmatik S.A. Tutaj znajdziecie Państwo aktualne informacje o zdarzeniach korporacyjnych, strukturze akcjonariatu czy władzach Spółki. Dostępne są również najnowsze jak i historyczne materiały inwestorskie.

Techmatik

Władze Spółki

Techmatik

Mariusz Gil

Prezes Zarządu Techmatik S.A.

Skuteczny lider o silnym nacisku na budowanie zespołu i rozwój ludzi. Jego wizja strategiczna opiera się na głębokich umiejętnościach analitycznych oraz szerokim doświadczeniu w obszarach takich jak sprzedaż, marketing, nadzorowanie produkcji, rozwój biznesu, zwiększanie rentowności i poprawa efektywności operacyjnej.

Czytaj więcej
Techmatik

Z wyjątkowym podejściem opartym na otwartym umyśle, Mariusz Gil jest profesjonalistą w dziedzinie zarządzania, który inspiruje swoich współpracowników poprzez przykład i konsekwentnie rozwija biznes dzięki systematycznemu i proaktywnemu podejściu. Jego udowodnione zdolności i bogate doświadczenie w budowaniu i utrzymywaniu relacji z dostawcami, klientami oraz kluczowymi graczami na rynku są kluczowe dla sukcesu Techmatik S.A. Jako lider, Mariusz Gil kreuje atmosferę, w której innowacje i współpraca są kluczowymi elementami, umożliwiając firmie dynamiczne dostosowywanie się do zmieniających się warunków rynkowych.

Techmatik

Anna Mitruś

Członek Zarządu

Łącząc funkcję Dyrektora finansowego i Członka Zarządu Techmatik S.A. dba o kondycję finansową firmy i wspiera jej zrównoważony rozwój.

Czytaj więcej
Techmatik

Anna Mitruś pełni rolę Członka Zarządu oraz pełnomocnika ds. finansów w firmie Techmatik S.A. Jako Dyrektor Finansowy aktywnie nadzoruje kondycję finansową przedsiębiorstwa, podejmując kluczowe decyzje mające na celu optymalizację struktury finansowej. Jej zaangażowanie w procesy decyzyjne wspiera zrównoważony rozwój firmy, umożliwiając efektywne zarządzanie zasobami i osiąganie strategicznych celów biznesowych.

Techmatik

Robert Kaleta

Członek Zarządu

Doświadczony Manager z odpowiedzialnością za budżet i P&L, jakość i system środowiskowy w zakładzie produkcyjnym, z solidnymi umiejętnościami projektowania, wdrażania i ciągłego ulepszania operacji i procesów jakościowych w całej organizacji.

Czytaj więcej
Techmatik

Robert Kaleta, Dyrektor Jednostki Biznesowej Formy | Mold Business Unit Director, to doświadczony Manager z ponad dwudziestoletnim stażem w branży produkcyjnej. Jego obszar odpowiedzialności obejmuje zarządzanie budżetem i rachunkiem zysków i strat (P&L), jakością oraz systemem środowiskowym w zakładzie produkcyjnym. Posiada solidne umiejętności w projektowaniu, wdrażaniu i ciągłym doskonaleniu operacji i procesów jakościowych na wszystkich poziomach organizacji. Jego profesjonalizm i skuteczność przekładają się na osiąganie doskonałych wyników, zarówno pod względem efektywności operacyjnej, jak i jakości produktów. Z ponad 10-letnim doświadczeniem kierowniczym Robert Kaleta zdobył bogate doświadczenie w środowisku produkcyjnym branży motoryzacyjnej i budowlanej. Jego umiejętność skutecznego zarządzania i osiągania celów sprawiają, że jest kluczowym członkiem zarządu, przyczyniającym się do sukcesów organizacji.

Siedziba Biura Zarządu

Siedziba Techmatik znajduje się w radomskiej podstrefie Tarnobrzeskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, na ulicy Żółkiewskiego 131/133 w Radomiu. To tu, oprócz biura zarządu, znajdują się wszystkie działy min dział projektowy, dział wykwalifikowanych konstruktorów, dział handlowy, dział finansowy oraz nowoczesna hala produkcyjna.

Techmatik

Strategia

Techmatik to Polska firma, która z powodzeniem rozwija się na rynku od 2004r. Nieustannie doskonalimy naszą ofertę i dostosowujemy ją do zmieniających się oczekiwań klientów. Równolegle stale wychodzimy naprzeciw wyzwaniom zarówno w kontekście technologicznym, jak i środowiskowym. W dobie rosnącej świadomości znaczenia odpowiedzialnego biznesu, w strategii znalazły odzwierciedlenie elementy naszej troski o otoczenie – środowisko i ludzi. Rozwój spółki opieramy o zrównoważone reguły dotyczące wszystkich procesów w firmie.
Nasz cel strategiczny – na przestrzeni najbliższych lat, chcemy zostać światowym liderem w projektowaniu, produkcji i sprzedaży stalowych form do kostki brukowej i wyrobów betonowych.

Techmatik

Techmatik w liczbach

Od początku działalności wyprodukowaliśmy już ponad 30 000 form i zainstalowaliśmy 1758 maszyn oraz kompletnych linii produkcyjnych dla naszych klientów na całym świecie. Nasze wpływy obejmują 52 kraje. Ponad 60% dostępnej na polskim rynku kostki brukowej, pustaków, bloczków betonowych i galanterii betonowej zostało wyprodukowane przy użyciu form, maszyn i robotów TECHMATIK. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy odgrywać istotną rolę w kształtowaniu globalnego krajobrazu produkcji betonowych wyrobów. W TECHMATIK kładziemy również duży nacisk na obsługę i satysfakcję klienta, co odzwierciedla się w naszym wyniku Net Promoter Score (NPS) wynoszącym 78%. Nasi klienci chwalą nas za terminowość, obsługę i serwis.

20
lat doświadczenia w branży betonowej
52
kraje, w których jesteśmy obecni
450
miejsc pracy
200
form sprzedawanych miesięcznie
24 000
m2 hali produkcyjnej

Relacje i współpraca

Dobrze rozumiemy naszych klientów. Wielu pracowników Techmatik wywodzi się z branży betonowej, gdzie osobiście byli użytkownikami form i maszyn do produktów z betonu. Wprowadziliśmy standardy obsługi QRM i MCT, aby mieć pełną kontrolę nad każdym zleceniem, optymalizować produkcję i przyspieszać realizację zamówień. Wprowadzone standardy przekładają się również ostatecznie na niższą cenę dla klienta. Aby jeszcze lepiej odpowiadać na problemy naszych klientów, korzystamy z wymiany doświadczeń w ramach Grupy Columbia. Będąc jej częścią, mamy kontakt z klientami w ponad 50 krajach świata. Pozwala nam to na precyzyjne zaspokajanie potrzeb klientów i osiągnięcie przewagi technologicznej w dziedzinie maszyn i form do wyrobów betonowych. Jako pracodawca, Techmatik S.A. zatrudnia w Polsce ponad 450 pracowników. Wspieramy lokalną społeczność (paczki dla chorych dzieci, wsparcie hospicjum). Jesteśmy sponsorem klubu piłkarskiego RKS Radomiak Radom. Angażujemy się również w pomoc dla Ukrainy.

Techmatik

Odpowiedzialność Biznesu

Społeczna odpowiedzialność przedsiębiorstwa (Corporate Social Responsibility, CSR) to odpowiedzialność organizacji za jego wpływ na społeczeństwo (definicja Komisji Europejskiej z 2011r.) Wartością firmy TECHMATIK jest rozwój zgodnie z najwyższymi standardami społecznej odpowiedzialności biznesu w obszarze gospodarczym, społecznym, jak i środowiskowym. Wierzymy, że prowadzone przez nas działania z zakresu CSR przyczyniają się zarówno do sukcesu firmy, jak i do rozwoju gospodarczego w Polsce.
PRODUKTY I USŁUGI (RYNEK) – najwyższa jakość potwierdzona certyfikowanym systemem zarządzania jakością ISO 9001 oraz wydajność produkowanych urządzeń i form w połączeniu z konkurencyjnymi cenami powodują, że TECHMATIK jest jedną z wiodących światowych producentów maszyn i kompletnych linii do produkcji kostki brukowej oraz jednym z liderów w produkcji form do betonowych wyrobów wibroprasowanych.
KLIENCI – dokładamy wszelkich starań by dostarczać klientowi najwyższą jakość naszych produktów w oparciu o wysoki poziom wiedzy specjalistycznej i eksperckiej oraz budowanie długofalowych i wartościowych relacji biznesowych.

Techmatik