fbpx
Strona głównaO techmatik

O Techmatik

Techmatik to jeden z światowych liderów w produkcji form do wyrobów z betonu. Nasze linie technologiczne, maszyny i formy optymalizują koszty produkcji przemysłu betonowego na całym świecie. Jako firma rodzinna bazujemy na wartościach takich jak partnerstwo i odpowiedzialność. Klienci mogą liczyć na pełne wsparcie od projektu przez realizację, dostawę, montaż i serwis.

Firma zatrudnia w Polsce ponad 400 pracowników. Dokładamy wielu starań, aby Techmatik był dobrym miejscem pracy i przestrzenią, w której wszyscy możemy realizować swoje ambicje. Stawiamy na grę zespołową!

Techmatik

Jesteśmy częścią Columbia Machine, Inc.

Techmatik S.A. jest częścią Columbia Machine, Inc. – amerykańskiej firmy rodzinnej, która jest światowym liderem w produkcji maszyn w projektowaniu, produkcji i obsłudze sprzętu dla różnych gałęzi przemysłu. Od 1928 roku firma Columbia dostarcza wysokiej jakości rozwiązania dla przemysłu produktów betonowych do ponad 50 krajów.

Techmatik

Dowody jakości twarde jak beton i stal!

Techmatik

Jakość potwierdzona certyfikatem ISO:9001

Techmatik
Techmatik

Szybki czas realizacji

Techmatik
Techmatik

Realizacja zamówień w standardzie QRM

Techmatik
Techmatik

Monitorowanie czasu realizacji każdego zlecenia w standardzie MCT

Techmatik

Wyprodukowaliśmy

0 from

Techmatik

0 maszyn

Techmatik

0 linie
produkcyjnych

Techmatik

Duże możliwości...

Hala produkcyjna w Radomiu zajmuje powierzchnię 24 000 m2 i wyposażona jest w kompleksowy i nowoczesny park maszynowy.
W ofercie TECHMATIK znajdują się m in formy do kostki brukowej i galanterii betonowej oraz nowoczesne wibroprasy o dużej wydajności, kompletne linie technologiczne, betonownie, urządzenia związane z procesem produkcji betonu wibroprasowanego i towarowego. Wszystkie linie produkcyjne wyposażone są wyłącznie w maszyny o najwyższym stopniu zaawansowania technologicznego, gwarantujące wysoką wydajność linii produkcyjnych, powtarzalność produkcji oraz najwyższą jakość wyrobów. Produkowane przez firmę maszyny, urządzenia i formy są przystosowane do wysokowydajnej pracy na stalowych blatach produkcyjnych, co umożliwia uzyskanie najlepszych parametrów wyrobów poprzez ich dokładne zagęszczenie, przy jednoczesnym znacznym obniżeniu kosztów produkcji poprzez zmniejszenie ilości dodawanego cementu.

Techmatik

....światowy poziom!

Ofertę uzupełniają systemy sterowania procesami produkcji. Należą do nich moduły sterowania poszczególnymi etapami lub zintegrowane systemy sterowania całym ciągiem produkcyjnym. TECHMATIK świadczy również usługi naprawy, regeneracji oraz serwisowania wszystkich maszyn i urządzeń. Firma stale rozszerza asortyment produkowanych maszyn i urządzeń, które przed wdrożeniem na rynek są wnikliwie testowane. Nowatorskie podejście, poparte wieloletnim doświadczeniem w produkcji wyrobów betonowych oraz innowacyjność i jakość maszyn, urządzeń i form, doceniło już kilkaset klientów z ponad 50 krajów, na niemal wszystkich kontynentach. Firma dostarcza swoje rozwiązania bezpośrednio do wielu krajów Europy i Azji, obu Ameryk oraz Australii i Nowej Zelandii.

Techmatik
Techmatik
Napisz do nas