fbpx

Witajcie na stronie serialu „Mistrzowie Betonu”!

Jeśli jesteście zafascynowani przemysłem betonowym, jego innowacjami i historiami sukcesu, to jesteście we właściwym miejscu. Nasz serial to podróż przez świat betonu, gdzie przedstawiamy wywiady z inspirującymi właścicielami firm produkujących kostkę brukową i prefabrykaty betonowe.

O serialu

Mistrzowie Betonu to projekt, który ma na celu ujawnienie tajemnic i sukcesów kryjących się za betonem. Co 3 tygodnie zapraszamy Was do świata twardych faktów i wielkich emocji, które towarzyszą producentom betonowych wyrobów. Każdy odcinek jest wyjątkową opowieścią o jednym z bohaterów branży betonowej.

Nasi bohaterowie

Nasi bohaterowie to zarówno liderzy swoich regionów, którzy zdobyli uznanie w dziedzinie betonu, jak i małe, wschodzące firmy, które dopiero zaczynają swoją przygodę z produkcją prefabrykatów betonowych. Bez względu na wielkość i doświadczenie, każda firma w branży betonowej ma swoją niepowtarzalną historię do opowiedzenia.

Odcinek 1
Waldemar Sadowski – CEO
CZAMANINEK Producent Materiałów Budowlanych SP. z o.o.

„(…) przygoda zaczęła się oczywiście od rodziców (…), założycielem firmy jest Czesław Sadowski, wprowadził mnie w ten biznes, pokochałem – kulki – lekki beton i tak zaczęło się. A biznes jest praktycznie całym moim życiem…”

Odcinek 2
Kazimierz Ginter – CEO
Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych inż. Kazimierz Ginter

„(…) Zaznajomienie się z betonem zaczynało się w latach mojej młodości (…) potem największym szczytem techniki była betoniarka. A teraz mamy linie zaumatyzowane, kruszywa segregowane… żeby w takich warunkach zrobić zły beton trzeba być naprawdę zdolnym człowiekiem”

Odcinek 3
Sylwia Mroczek – CEO
Kopalnia Surowców Mineralnych S. Mroczek T. Szczepański Sp.J.

„(…)Od 32 lat zajmujemy się produkcją kruszyw (…) Postanowiliśmy rozwinąć ten biznes o coś, co można będzie połączyć z naszymi kruszywami (…) Rozpoczęliśmy produkcję prefabrykatów budowlanych metodą wibroprasowania (…) Dziś możemy sprzedawać materiały w szerokim spektrum – od kruszywa, przez betony po prefabrykaty.”

Nasza Misja

Mistrzowie Betonu nie tylko przedstawiają historie sukcesu w przemyśle betonowym, ale także inspirują innych potencjalnych klientów i przedsiębiorców. Dzięki naszym wywiadom, chcemy podzielić się cennymi informacjami, pomysłami i doświadczeniem, które mogą pomóc w rozwoju waszego własnego biznesu w branży betonowej.

Naszym celem jest również budowanie pozytywnego wizerunku naszych bohaterów. Chcemy, abyście poznali nie tylko ich osiągnięcia zawodowe, ale także ich pasje, wartości i zaangażowanie w rozwijanie przemysłu betonowego.

Dołącz do Nas!

Zapraszamy Was do obserwowania naszego kanału, aby nie przegapić żadnego z emocjonujących wywiadów z Mistrzami Betonu. Śledźcie nas, aby dowiedzieć się więcej o tajemnicach przemysłu betonowego, czerpać inspirację do rozwoju swojej firmy oraz poznać fascynujące historie ludzi, którzy kształtują ten dynamiczny rynek.

Subskrybuj nasz kanał

Zapisz się do newslettera


Jeżeli macie pytania, sugestie lub chcielibyście podzielić się swoją historią, nie wahajcie się skontaktować z nami. Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły i opinie.

Razem z Mistrzami Betonu odkryjmy niezwykły świat betonowych możliwości i sukcesów!

Ostatnie Odcinki

Dziękujemy, że jesteście z nami i razem z nami poznajcie fascynujący świat betonu!

Mistrzowie Betonu – Razem kroczymy po solidnym fundamencie sukcesu!