fbpx
Strona głównaKariera

Kariera

Na sukces firmy TECHMATIK wpływa wiele czynników. Podstawą do ich realizacji są ludzie, którzy tworzą naszą organizację. Jako stabilny i wiarygodny Pracodawca, wiemy że satysfakcja pracownika przekłada się na naszą tożsamość i wizerunek. Nasi specjaliści i eksperci, dbając o najwyższe standardy produkcji i sprzedaży, tworzą silny zespół z pasją i entuzjazmem do działania. Dzięki temu utrzymujemy pozycję lidera w zakresie produkcji maszyn oraz form do kostki brukowej i wibroprasowanych wyrobów betonowych.

Techmatik
Stanowisko
Data publikacji
Miejsce pracy
Techmatik

Młodszy Specjalista ds. Marketingu
12/06/2024
Radom
Techmatik

Opis stanowiska:

Poszukujemy kreatywnego i zaangażowanego Specjalisty/ Specjalistki ds. Marketingu, który wzmocni zespół w realizacji bieżących projektów/działań marketingowych. Osoba na tym stanowisku będzie również odpowiedzialna za działania prospectingowe oraz efektywną współpracę i komunikację pomiędzy działami marketingu i sprzedaży.

Zakres obowiązków:

  • Prospecting – weryfikacja i kwalifikacja lead-ów pozyskanych z kampanii marketingowych
  • Nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi klientami i umawianie spotkań handlowych
  • Obsługa systemu CRM i regularne wprowadzanie danych do systemu
  • Przygotowaniu i koordynacji działań marketingowo – promocyjnych (segment B2B)
  • Realizowanie codziennych czynnościach operacyjnych i biurowych działu marketingu
  • Tłumaczenia i przygotowywanie materiałów informacyjnych dotyczących produktów
  • Aktualizacja oraz zamawiania materiałów marketingowych
  • Udział w przygotowaniu targów, szkoleń, webinariów i spotkań z klientami
  • Współpraca z międzynarodowym działem marketingu oraz zewnętrznymi agencjami
  • Współpraca z działem sprzedaży przy kampaniach i projektach marketingowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie
  • doświadczenie w sprzedaży (bezpośredniej i/lub telefonicznej)
  • dobra organizacja pracy, punktualność i systematyczność
  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z mediami społecznościowymi
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint)
  • komunikatywność, pozytywne nastawienie do pracy, wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie w marketingu będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenia z zakresu marketingu, social media oraz umiejętności sprzedażowych
  • Możliwość codziennej pracy z językiem angielskim
  • Karta FitProfit – dofinansowanie zajęć sportowych
  • Premia uzależniona od wyników pracy

Otrzymasz dostęp do benefitów:

  • FitProfit - dofinansowanie zajęć sportowych
  • Premie świąteczne dla pracowników
  • Możliwość dofinansowania nauki języków
  • Paczki świątecze dla dzieci pracowników
  • Program premiowy dla pracowników
  • Kursy i szkolenia
  • Ubezpieczenia na życie - możliwość przystąpienia na preferencyjnych warunkach
  • System pracy w standardzie 5S i QRM
  • Udział w losowaniu darmowych biletów na mecze domowe Radomiaka
  • Program rekomendacji pracowników
  • Prezenty z okazji narodzin dziecka pracownika
  • Inicjatywy dobroczynne
  • Prezenty jubileuszowe dla pracowników
  • Możliwość uzyskania uprawnień

Wyślij CV na adres: rekrutacja@techmatik.pl

Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do przesyłanego CV:

Zgodnie z przepisami RODO (Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)) oraz Ustawą o Ochronie Danych Osobowych ( Ustawa z dnia 10.05.2018 r. o Ochronie Danych Osobowych1)2), Dz. U. z 2018 r. poz. 1000) , wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji przez Techmatik S.A.”

Jeżeli chcesz, abyśmy zachowali Twoje CV w naszej bazie, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez Techmatik S.A. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji