fbpx

Czym się zajmujemy?

 • 01

  Produkcja i serwis form stalowych do produkcji galanterii betonowej

 • 02

  Produkcja maszyn, urządzeń i kompletnych linii technologicznych, betonownii

 • 03

  Serwis maszyn i urządzeń, sprzedaż części zamiennych

Wyprodukowaliśmy

0 form

Techmatik

0 maszyn

Techmatik

0 lini produkcyjnych

Techmatik

Techmatik to najwyższa jakość doceniona na całym świecie

Techmatik

Nasze nowatorskie podejście poparte własnym wieloletnim doświadczeniem w produkcji wyrobów betonowych oraz innowacyjność i jakość maszyn, urządzen i form doceniło już kilkaset klientów z ponad 50 krajów na niemal wszystkich kontynentach. Firma dostarcza swoje rozwiązania bezpośrednio do wielu krajów Europy
i Azji, obu Ameryk oraz Australii i Nowej Zelandii.

Techmatik

Techmatik to...

Techmatik

Profesjonalizm

Podczas procesu projektowania, produkcji i montażu, kierujemy się innowacyjnością Inwestujemy w nowe technologie, aby nasi Klienci osiągali korzyści w postaci obniżenia kosztów produkcji wyrobów betonowych oraz aby mogli tworzyć produkty wyprzedzające standardy rynku.

Nie musisz martwić się o przestoje

Kluczem do profesjonalizmu jest nieustanne podnoszenie kwalifikacji, ciągłe szkolenia, które rozwijają kompetencje Nasza wiedza, pozwalająca na dobieranie idealnie dopasowanych rozwiązań, jest najcenniejszym zasobem.

Nie musisz martwić się o powtarzalność

Tworzymy relacje partnerskie ze swoimi klientami Nieustannie zwiększamy naszą wiedzę o ich potrzebach i dzięki niej staramy się tworzyć zestaw unikalnych wartości, których nie znajdą u konkurencyjnych podmiotów.

Oszczędzisz nawet 40% dzięki regeneracji form

Klienci obdarzając nas zaufaniem mają pewność, że zainwestowali w stabilnego partnera biznesowego. Od 2004r. z powodzeniem przenoszą nasze doświadczenie, technologię i wiedzę do swoich zakładów produkcyjnych

 • Dlaczego my?
 • Formy
 • Regeneracja form
 • Linie produkcyjne

Techmatik jest jedną z firm wchodzących w skład Grupy Columbia Machine, która powstała w 1937 Jes t przedsiębiorstwem rodzinnym prowadzonym przez trzecie pokolenie Ś wiatowy lider w projektowaniu, produkcji i wsparciu sprzętowym świadczonym dla różnych branż Współpracuje z klientami z ponad 100 krajów na całym świecie Nasze nowatorskie podejście poparte wieloletnim doświadczeniem własnym i grupy Columbia, doceniło już kilkaset klientów z ponad 50 krajów na niemal wszystkich kontynentach Techmatik dostarcza swoje rozwiązania bezpośrednio do wielu krajów Europy i Azji, obu Ameryk oraz Australii i Nowej Zelandii

Produkcja form dostosowana jest do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Oferujemy również pełen zakres prac serwisowych związanych z regeneracją i naprawą form. Dokładamy wszelkich starań, by wytwarzane przez nas produkty charakteryzowały się jak najdłuższą żywotnością i gwarantowały wysokiej jakości wyrób betonowy.

Regeneracja form dostosowana jest do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Oferujemy pełen zakres prac serwisowych związanych z regeneracją i naprawą form. Dokładamy wszelkich starań, by wytwarzane przez nas produkty charakteryzowały się jak najdłuższą żywotnością i gwarantowały wysokiej jakości wyrób betonowy.

Kompletne linie technologiczne, sterowane zintegrowanym systemem komputerowym, gwarantujące powtarzalność produkcji i najwyższą jakość wyrobów. Wszystkie linie produkcyjne wyposażone są w maszyny o najwyższym stopniu zaawansowania technologicznego, takie jak: wibroprasa SHP 5000 PRO C, mieszarki, nowoczesne urządzenia piętrujące i rozpiętrowujące, wózek górny i dolny, podajnik blatów, urządzenie pakujące ROBOMATIK.

Techmatik
Techmatik

Techmatik Efektywne zarządzanie i partnerstwo w biznesie

W ofercie TECHMATIK znajdują się m.in. formy do kostki brukowej i galanterii betonowej oraz nowoczesne wibroprasy o dużej wydajności, kompletne linie technologiczne, betonownie, urządzenia związane z procesem produkcji betonu wibroprasowanego i towarowego. Wszystkie linie produkcyjne wyposażone są wyłącznie w maszyny o najwyższym stopniu zaawansowania technologicznego, gwarantujące wysoką wydajność linii produkcyjnych, powtarzalność produkcji oraz najwyższą jakość wyrobów.

Techmatik Председатель правления
Techmatik
Customer Training 2024

26/02/2024

свяжитесь с нами

ul. Żółkiewskiego 131 / 133
26-610 Radom

Techmatik
 
Напишите нам

  Choose a topic of conversation. Your message will be directed to the appropriate department. Select the option.