fbpx

Czym się zajmujemy?

 • 01

  Produkcja i serwis form stalowych do produkcji galanterii betonowej

 • 02

  Produkcja maszyn, urządzeń i kompletnych linii technologicznych, betonownii

 • 03

  Serwis maszyn i urządzeń, sprzedaż części zamiennych

Wyprodukowaliśmy

0 form

Techmatik

0 maszyn

Techmatik

0 lini produkcyjnych

Techmatik

Techmatik to najwyższa jakość doceniona na całym świecie

Techmatik

Nasze nowatorskie podejście poparte własnym wieloletnim doświadczeniem w produkcji wyrobów betonowych oraz innowacyjność i jakość maszyn, urządzen i form doceniło już kilkaset klientów z ponad 50 krajów na niemal wszystkich kontynentach. Firma dostarcza swoje rozwiązania bezpośrednio do wielu krajów Europy
i Azji, obu Ameryk oraz Australii i Nowej Zelandii.

Techmatik

Techmatik to...

Techmatik

Innowacyjność

Podczas procesu projektowania, produkcji i montażu, kierujemy się innowacyjnością Inwestujemy w nowe technologie, aby nasi Klienci osiągali korzyści w postaci obniżenia kosztów produkcji wyrobów betonowych oraz aby mogli tworzyć produkty wyprzedzające standardy rynku.

Profesjonalizm

Kluczem do profesjonalizmu jest nieustanne podnoszenie kwalifikacji, ciągłe szkolenia, które rozwijają kompetencje Nasza wiedza, pozwalająca na dobieranie idealnie dopasowanych rozwiązań, jest najcenniejszym zasobem.

Partnerstwo

Tworzymy relacje partnerskie ze swoimi klientami Nieustannie zwiększamy naszą wiedzę o ich potrzebach i dzięki niej staramy się tworzyć zestaw unikalnych wartości, których nie znajdą u konkurencyjnych podmiotów.

Doświadczenie

Klienci obdarzając nas zaufaniem mają pewność, że zainwestowali w stabilnego partnera biznesowego. Od 2004r. z powodzeniem przenoszą nasze doświadczenie, technologię i wiedzę do swoich zakładów produkcyjnych

 • Dlaczego my?
 • Formy
 • Regeneracja form
 • Linie produkcyjne

Techmatik jest jedną z firm wchodzących w skład Grupy Columbia Machine, która powstała w 1937 Jes t przedsiębiorstwem rodzinnym prowadzonym przez trzecie pokolenie Ś wiatowy lider w projektowaniu, produkcji i wsparciu sprzętowym świadczonym dla różnych branż Współpracuje z klientami z ponad 100 krajów na całym świecie Nasze nowatorskie podejście poparte wieloletnim doświadczeniem własnym i grupy Columbia, doceniło już kilkaset klientów z ponad 50 krajów na niemal wszystkich kontynentach Techmatik dostarcza swoje rozwiązania bezpośrednio do wielu krajów Europy i Azji, obu Ameryk oraz Australii i Nowej Zelandii

Produkcja form dostosowana jest do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Oferujemy również pełen zakres prac serwisowych związanych z regeneracją i naprawą form. Dokładamy wszelkich starań, by wytwarzane przez nas produkty charakteryzowały się jak najdłuższą żywotnością i gwarantowały wysokiej jakości wyrób betonowy.

Regeneracja form dostosowana jest do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Oferujemy pełen zakres prac serwisowych związanych z regeneracją i naprawą form. Dokładamy wszelkich starań, by wytwarzane przez nas produkty charakteryzowały się jak najdłuższą żywotnością i gwarantowały wysokiej jakości wyrób betonowy.

Kompletne linie technologiczne, sterowane zintegrowanym systemem komputerowym, gwarantujące powtarzalność produkcji i najwyższą jakość wyrobów. Wszystkie linie produkcyjne wyposażone są w maszyny o najwyższym stopniu zaawansowania technologicznego, takie jak: wibroprasa SHP 5000 PRO C, mieszarki, nowoczesne urządzenia piętrujące i rozpiętrowujące, wózek górny i dolny, podajnik blatów, urządzenie pakujące ROBOMATIK.

Techmatik
Techmatik

Techmatik Efektywne zarządzanie i partnerstwo w biznesie

W ofercie TECHMATIK znajdują się m.in. formy do kostki brukowej i galanterii betonowej oraz nowoczesne wibroprasy o dużej wydajności, kompletne linie technologiczne, betonownie, urządzenia związane z procesem produkcji betonu wibroprasowanego i towarowego. Wszystkie linie produkcyjne wyposażone są wyłącznie w maszyny o najwyższym stopniu zaawansowania technologicznego, gwarantujące wysoką wydajność linii produkcyjnych, powtarzalność produkcji oraz najwyższą jakość wyrobów.

Techmatik Chairman of the Board
Poznaj nas
w akcji
Techmatik
News
How to Produce Multi-Color Paver and Large Paving Slabs?

11/04/2024

Production of expanded clay blocks and hollow blocks

08/04/2024

Customer Training 2024

26/02/2024

Contact us

ul. Żółkiewskiego 131 / 133
26-610 Radom

Techmatik
Write to us